TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Sabinov » Šarišské Sokolovce » Pozemky » Pozemok pre rodinné domy »

NA PREDAJ_2 POZEMKY ŠARIŠSKÉ SOKOLOVCE

NA PREDAJ_2 POZEMKY ŠARIŠSKÉ SOKOLOVCE

Popis nehnuteľnosti

HĽADÁTE rovinatý STAVEBNÝ pozemok? ....... STE NA SPRÁVNEJ PONUKE. Spoločnosť LEONIDES REAL Vám ponúka na predaj pozemky v obci ŠARIŠSKÉ SOKOLOVCE, ktoré sa nachádzajú od PREŠOVA len 15km. Rozlohy pozemkov? IDEÁLNE na výstavbu rodinného domu. Z inžinierskych sietí sa pred pozemkom nachádzajú: ELEKTRINA a VODA, a PLYN je cez cestu. KANALIZÁCIA? Tá tam nie je, ale máme pre Vás hneď 3 riešenia: Žumpa: je zariadenie, ktorým sa zachytávajú odpadové vody bez toho, aby sa ďalej vypúšťali do povrchových či podzemných vôd. Je to bezodtoková nádrž, ktorej obsah je nutné vyvážať v pravidelných intervaloch špeciálnym vozidlom na likvidáciu. Septik: je zariadenie, slúžiace k čisteniu odpadových vôd, z ktorého sú tieto následne vypúšťané do povrchových či podzemných vôd. Z hľadiska funkcie je septik prietoková zakrytá nádrž, umiestnená v zemi, ktorá slúži k odsedimentovaniu splaškov. Prevádzka septiku vyžaduje oveľa menej úsilia, ako žumpa. Ide o stavebne aj prevádzkovo nenáročný čistiaci objekt. Domová čistička odpadových vôd: je zariadenie, ktoré čistí odpadové vody zo sociálnych zariadení, kúpeľní, kuchýň ...... Vyčistená odpadová voda sa následne dá vypúšťať do vodných tokov alebo otvorených kanálov, do podzemných vôd (vsakovanie do podložia), alebo sa recyklovaná využíva na splachovanie, polievanie či dokonca pranie. Chcete sa pozrieť, kde postavíte svoj dom? Ak áno, neváhajte ma kontaktovať na t.č. 0915 844 909.

Cena: 19 250,00 €

  21,53 €/m2

Kategória: Pozemok pre rodinné domy - Predaj

Lokalita: Sabinov - Šarišské Sokolovce
(Pozemok pre rodinné domy - Šarišské Sokolovce)

Rozloha pozemku: 894 m2

Dátum aktualizácie: 11.6.2019

Identifikačné číslo: 3103776036037259241

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

LEONIDES REAL PROJECT, s.r.o

Jarková 28, Prešov
0917 Kliknite TU!

Maklér:

Andrea Goliášová
0915 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk